Забіг миру: Чернівчани вже стали рекордсменами і добігли до Чехії (фото, відео)

З Польщі до Чехії українська команда Забігу миру, до якої входять і двоє чернівчан, перетнула 30 березня 2015 р.

Нагадаємо, Забіг миру, з другої спроби, стартував 24.03.15 у Києві. Учасників мало бути 12, але не всі витримали «передстартову напругу», тому побігли лише 11. Сподіваються, що заміна відбудеться і 12-й учасник найближчим часом з’явиться.

Маршрут забігу: Київ-Житомир-Рівне-Львів-Варшава-Лісабон-Париж.

До команди Забігу миру, як ми вже повідомляли, входять двоє чернівчан – маркетолог Роман Жорін та срібний призер чемпіонату Європи з бігу на 100 км (в команді)Станіслав Лазюта.

Станіслав, на прохання SportBuk.com, періодично виходить на зв’язок і ділиться враженнями від рекордного забігу. Перша закордонна вісточка від нього надійшла з Польщі:

«Ми перебуваємо в 50 км від Вроцлава. Зв’язок не регулярний. Бігаємо змінами – 3 групи, в машині по чоловіка, кожен бігає десь 1:15-1:20. До кінця зміни відпочиваємо в машині. Перші дні спали в машині, харчування – сухий пайок. Зараз трохи краще. Чи доводиться бігати «і за того хлопця»? А куди діватися:) Один день за раз пробіг 29 км, а найбільше за день пробіг 39 км. Працюємо по 2 зміни на добу. Як відомо, у нас мінус одна людина, поки що. Але настрій бойовий! І сонний:)»

Отож, впродовж тижня, як повідомляє runforpeace.eu, 11 учасників подолали понад 1500 км бігом, і це найдовша дистанція, яку українці пробігали в режимі цілодобової естафети територією кількох країн.

Мешканці міст Львів, Люблін, Варшава, Вроцлав організували зустріч команди та приєдналися до учасників під час бігу в цих містах. Під час бігу по території Польщі команда Забігу Миру мала цілодобовий супровід місцевої поліції.

Наразі Забіг Миру триває.

Ініціатор та керівник Забігу Миру – економіст та громадський діяч Віктор Мазярчук. Окрім нього до основної команди Забігу Миру увійшли: маркетолог Роман Жорін, підприємець Ігор Новіков, фінансисти Ксенія Джуганта Наталія Мартіашвілі, інженер Геннадій Кузнєцов, ювелір Іван Артеменко, майстер спорту міжнародного класу Станіслав Лазюта, фахівець із будівництва Дмитро Бабенко, менеджер зовнішньоекономічної діяльності Олексій Кононенко, журналіст Сергій Попов.

 

Посилання на оригінал матеріалу:

http://sportbuk.com/2015/03/zabih-myru-chernivchany-vzhe-staly-rekordsmenamy-i-dobihly-do-chehiji-foto-video/

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий