Valikhnovski MD

Valikhnovsky logo

Медичний центр Валіхновського - http://valikhnovskimd.com/ua/

Ростислав Валіхновський – Заслужений лікар України, видатний український пластичний і реконструктивний хірург, з більш, ніж 20-річним досвідом роботи. Ростислав Валіхновський - директор і засновник медичного центру «Клініка Доктора Валіхновського» (Valikhnovski MD) з 1998 року. Сьогодні він також - віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних естетичних хірургів (ВАПРЕХ), кандидат медичних наук, політичний і громадський діяч. У 2008-2010рр. обіймав посаду заступника керівника Державного управління справами президента України, пізніше в 2010-2012 був призначений на пост начальника управління медичного забезпечення та з питань створення та впровадження системи «112» МНС України.
Завдяки унікальному дару, колосальному досвіду і фундаментальним знанням лікар Валіхновський і його клініка з 2012 року були обрані в якості партнера і учасника найпопулярніших телевізійних проектів про красу і здоров'я - «Поверніть мені красу» («1+1»), «Я соромлюся свого тіла» («СТБ»), «Моє нове життя» («Украина»). Завдяки телебаченню та іншим засобам масової інформації у поєднанні з його безцінними знаннями та вміннями мільйони людей не тільки в Україні, але і в усьому світі, дізналися про можливості і потенціал пластичної та реконструктивної хірургії. Таким чином, з подачі Ростислава Валіхновського хірургія перейшла в розряд суспільного надбання, розширивши, тим самим, доступ громадян до сучасних методів лікування, відновлення краси і здоров'я у світовому масштабі.
Лікар Валіхновський спеціалізується на пластичній, реконструктивній та естетичній хірургії обличчя, носа, грудей та тіла. Серед його клієнтів президенти, члени парламенту, спортсмени, знаменитості і моделі, зокрема - президент України Віктор Ющенко, оперний тенор Володимир Гришко та інші. Його хірургічні навички та глибокі фундаментальні знання визнані пацієнтами, як усередині країни, так і на міжнародному рівні. Сьогодні на його рахунку більше 7000 успішних операцій. Ростислав Валіхновський особисто проводить найбільш складні, рідкісні і навіть унікальні з них. Будучи фахівцем екстра-класу, він зумів згуртувати в медичному центрі Valikhnovski MD команду висококваліфікованих професіоналів і справжніх майстрів своєї справи, завдяки чому, клініка входить до п'ятірки найкращих медичних закладів України за версією страхових компаній (2012-2015рр).
Більше десяти років доктор Валіхновський визнаний одним з кращих пластичних і реконструктивних хірургів на території Східної Європи. Клініка Доктора Валіхновського з 2013 року входить до списку десяти найкращих медичних закладів України за версією «Інвест-газети»», а також визнана, як лідер галузі за версією газети «Капітал» в 2014 році. Ростислав Валіхноський займає лідируючу позицію серед українських лікарів-хірургів за версією медичного порталу Doc.ua в 2014 - 2015 роках. Клініка лікаря Валіхновського стала надійним медичним партнером футбольного чемпіонату «Євро-2012».
Клініка лікаря Валіхновського працює за універсальними правилами надання медичної допомоги, прийнятим у всьому світі - високі моральні стандарти, відкритість, відповідальність, чесність, прозорість, високий професіоналізм, суворе дотримання медичних еталонів. За роки успішної роботи клініка заслужила репутацію компанії, що відповідає світовим зразкам якості та професіоналізму. Принцип роботи клініки - праця, помножена на віру, долає неможливе.
Лікар Валіхновський відкрив школу пластичної хірургії в сегменті PREMIUM, він дає уроки і читає лекції на міжнародному рівні. Сьогодні він надає допомогу іншим пластичним хірургам по всьому світу, продовжуючи ділитися і розвивати інноваційні та сучасні медичні знання. Ростислав Валіхновський належить до докторської династії. Його батько Валіхновський Любомир Дмитрович - Заслужений лікар України, легендарний волинський хірург, з 1974 року працює завідувачем хірургічного відділення Турівської центральної районної лікарні (Волинська область, Україна). Мати Валіхновська Марія Антонівна - терапевт. Закінчивши школу з відзнакою, Ростислав навчався в Тернопільському державному медичному університеті імені академіка І.Я. Горбачевського на факультеті лікувальної справи. Закінчивши інститут з червоним дипломом, вчився в інтернатурі за спеціальністю «Загальна хірургія» на базі Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Академії медичних наук України. А з 2005 року по 2006 рік проходив навчання в Інституті загальної та невідкладної хірургії АМН України у м.Харкові. Пізніше проходив стажування за спеціальністю «Інтенсивна терапія» в Оттаві (Канада), а також - за спеціальністю «Пластична та реконструктивна хірургія» в HFI Clinic м.Toронто (Канада).

Комментарии закрыты.