Заради миру на честь Run for Peace компанія Бойрер дарує 12% знижку на всі пульсоміри. В асортименті представлені моделі як для професіоналів, так і для починаючих бігунів. Щоб отримати знижку, необхідно відвідати один із офіційних відділів Бойрер.

З асортиментом і адресами відділів можна ознайомитись на сайті beurer.kiev.ua.

Додаткові питання по телефону 501-31-25, або inet_manager@beurer.kiev.ua.

Сімейне підприємство Beurer було засновано в 1919 році. По сьогоднішній день компанія одна із самих успішних компаній світу в галузі товарів по догляду за здоров'ям. Філіали діють в Угорщині, Китаї, Італії, Америці, Великобританії та Франції. Бойрер стрімко займає позицію світового бренду.

Завдяки чіткому направленню на власні досліди і значні інвестиції в виробничі технології, кілька років поспіль, починаючи з 2011 року,   компанії присуджується титул «Найбільш інноваційний бренд». А за лінію товарів з обігрівом у 2012 році Бойрер був визнаний «Бренд сторіччя». Якісна німецька техніка Бойрер по версії Plus X Award неодноразово удостоювалась численними відзнаками і винагородами в номінаціях «Висока якість», «Дизайн», «Функціональність» і «Зручність в експлуатації».

Вже більше 10 років Бойрер турбується про красу та здоров'я української нації.

В 2003 році компанія «Техніка здоров'я» стала офіційним дистриб’ютором компанії Бойрер в Україні. За 12 років лінійка товарів по догляду за здоров'ям і гарним самопочуттям значно розширилась і охоплює широкий спектр потреб кожної людини. Варто помітити, що у 2014 році в асортименті з'явились ваги та пульсоміри, які синхронізуються зі смартфоном. Дані гаджети приваблюють шанувальників здорового способу життя стильним дизайном, високою якістю та багатофункціональністю .

Кожного дня німецька техніка вірно служить людям, які підтримують Європейський тренд піклування про своє здоров'я.

Подяка компанії Beurer за підтримку - відео.

Комментарии закрыты.