Знайомтеся: Команда Забігу Миру

команда liteОрганізаційний комітет Забігу Миру затвердив склад основної команди. Люди, які будуть бігти через усю Європу впродовж усього часу проекту – дуже різні – за віком, фахом, рівнем підготовки. Але їх усіх об’єднує захоплення бігом та прагнення миру. Отже, Команда Забігу Миру:

 

Віктор Мазярчук, ініціатор та керівник Забігу Миру. В повсякденній діяльності – економіст, експерт Реанімаційного пакету реформ, частий гість на національних телеканалах, куди його запрошують коментувати складні економічні теми. Бігом займається один рік, проте вже встиг показати результат на марафоні у 3 години 21 хвилину, посівши 238 місце серед 1299 учасників на найстаршому в Європі міжнародному марафоні миру в м. Кошице, Словаччина. Про те, як і чому буде бігти відповідає просто: “Біжу з ангелом в серці”.

Сергій Попов, журналіст. За освітою - політолог. Працював головним редактором суспільно-політичних програм телеканалу ЕРА, шеф-редактором інформаційної служби телеканалу БТБ, очолював редакцію економічних програм комунікаційної групи ESG. Легкою атлетикою займається з 2008 року. Переможець та призер українських та міжнародних змагань з шосейного, кросового бігу, скайранінгу та трейлранінгу. Має особисте досягнення в марафоні у 2 години і 22 хвилини (м.Маларита, Білорусь, 2004 р.). Участь у Забігу Миру коментує так:  “ Хочу показати всьому світу, що ми готові на неймовірні речі заради своєї Батьківщини, ми сильні та витривалі, бо нас підживлює любов до України, ми переможемо, бо ми разом».

Ксенія Джуган, фахівець із банківської справи. Біговий шлях почала у травні 2013-го з Пробігу під каштанами в Києві. В її активі — 10 офіційних півмарафони та 2 марафони. Ось, що вона каже про свою мотивацію участі у Забігу Миру: “Моя хата не з краю. А моя Країна - Єдина. І якою вона буде сьогодні, завтра залежить від нас. І наших рішучих дій. Почни з себе, зміни світ навколо. Коли руйнуються стіни, з'являються горизонти”.

Роман Жорін, маркетолог, фахівець у сфері надання рекламних та поліграфічних послуг. Біговий досвід – більше року. Розповідає, довго не міг повірити, коли таки здолав свій перший півмарафон. Раніше нічого подібного не відчував. Про свою участь у Забігу Миру каже:  «Дуже хочеться засинати і знати що настане завтра, що воно настане для тебе, для твоїх дітей, близьких, для всіх. Найголовніше що в нас є – наше життя. Сьогодні настав час, коли необхідно зібрати всю свою волю, об’єднатися і твердо сказати ні військовим агрессорам. Лише разом ми сильні».

Наталя Мартіашвілі, фінансист, фахівець у банковській та страховій діяльності. Народилася у Грузії. За півтора роки занять бігом прийняла участь у 8 напівмарафонах та міжнародному марафоні Україна-Польща. Каже, ці півтора роки змінили її світогляд, подарували години боротьби та гармонії, безцінні зустрічі та близьких по духу друзів. Окрім бігу захоплюється класичним балетом. “Хочу довести, що моя країна сильна, смілива та дуже гарна, що не зважаючи не на які перепони ми все здолаємо и про Україну будуть думати та мріяти”, - пояснює своє бажання участі у проекті Наталя.

Олексій Кононенко, менеджер зовнішньоекономічної діяльності. Має 16 років бігового досвіду. Учасник Чемпіонату Світу з гірського бігу (м.Масса, Італія, 2014 р.), Найкращий час у марафоні 2 год. 46 хв. (м.Валенсія, Іспанія, 2014 р.). Для нього Забіг Миру - це приклад єднання усіх людей, незалежно де вони народилися, спроба об”єднання усіх народів з однією метою –  Мир у всьому світі.

Дмитро Бабенко, фахівець будівельної галузі, спортивний менеджер. З 2012 року фінішував у 5 офіційних марафонах. При цьому річна кількість стартів перевищує чотири десятки. Дмитро каже, що для нього не важливий час подолання дистанції, значення має сам біг: “Марафонці не сприймають кордонів,а також не сприймають політику війни,і багато марафонців не дивиться телевізор, а замість цього роблять вибір на користь приємної вечірньої прогулки, довжиною не менш як 10 кілометрів. Хочеться бігти,тобто жити. Хочеться жити у світі без війни”.

Ігор Новіков, підприємець, фрілансер. Понад 15 років і тисячі кілометрів пробігу у велоспорті. З 2013 р. - активний учасник бігових змагань. Особистий рекорд на півмарафоні Ігор встановив 8 березня у Парижі. В Забігу Миру приємє участь, бо хоче довести, що і звичайна людина здатна на великі вчинки. “Мені не все рівно яке буде майбутнє моєї країни. Я знаю, що ми можемо і маємо жити не гірше, ніж у провідних країнах Європи. Але нас повинні хотіти там бачити,  а не ми проситися до них. А для того ще багато потрібно зробити”, - каже Ігор.

Іван Артеменко, ювелір. Захоплюється екстремальними марафонами та ультрамарафонами. У своєму активі має 2-місце на 400-кілометровому пробігу Raid in France. “Естафета миру — це грандіозний відповідальний захід, в якому хочу прийняти участь від початку і до кінця, донісши через спорт та біг бажання миру в Україні та на Землі”, - коментує своє рішення Іван.

Геннадій Кузнєцов, інженер. Захоплюється веб-дизайном та грою на гітарі. В легкій атлетиці — близько 14 років. Переможець Міжнародного харківського марафону "Визволення",  2013 р.  Найшвидший свій час на дистанції 42 км 195 метрів показав на Міжнародному Марафоні ім.Томаша Хопфера, м.Леборг, Польща - 2 год. 33 хв.   Постійний учасник змагань в Україні та країнах ЄС. Нині готується до виступу на дистанції у 100 кілометрів. Каже: “Біг — це те, що я вмію найкраще і для мене велика честь спрямувати свої здібності на досягнення миру в моїй країні”.

Слава Лазюта, за освітою - історик. Майстер спорту міжнародного класу. Легкою атлетикою займається з 1985 року. У  2001 році у складі збірної команди України виборов «срібло» на чемпіонаті Європи в Голландії. Особистий час на 100 км – 6 годин і 47 хвилин.

Павло Степаненко, за фахом - машиніст електровозу. Вимушений переселенець зі Сходу України.  Бігом займається півтора роки і вже має високе досягнення -  4-е місце на міжнародних змаганнях з перервного (по етапам) бігу на 100 км у м. Замость, Польща. Павло каже: «Донецька та Луганська області, Крим – це все Україна і мирні мешканці там хочуть жити в Україні, і в мирі. Я хочу під час Забігу Миру сказати про це усім європейцям. Вірю, що наші зусилля матимуть плоди у вигляді єдиної, процвітаючої, мирної України».

 

Свої питання та пропозиції надсилайте на адресу: runpeacemedia@gmail.com

Комментариев еще нет.

Оставить комментарий